KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13714451
nr 1371 4451
Blandteknik / collage
Robert van Balderick, Signerad a tergo på bladet, 1989, "Si Correcto". Bladets mått: 56x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:36:07
100 kr
200 kr
300 kr